Drewniana mapa na ścianę

Odpowiednio dopasowane ozdoby na ścianach mają ogromny wpływ na wygląd całego pomieszczenia. W czasie gdy w wielu domach i mieszkaniach nieustannie króluje styl skandynawski, minimalistyczny oraz loft popularność zyskały różnego rodzaju ozdoby wykonane z naturalnych materiałów. Drewno to tworzywo, które od wielu lat cieszy się uznaniem ze względu na swoją oryginalną strukturę i nieograniczone możliwości podczas realizowania różnego rodzaju projektów.
Drewniana mapa z pinezkami, na których można zaznaczać miejsca warte uwagi to doskonałe rozwiązanie do salonu, sypialni, przedpokoju bądź pokoju nastolatka. Na mapie wyraźnie zaznaczone są kontynenty oraz poszczególne kraje.
Mapa drewniana na ścianę dostarczana jest najczęściej w pudełku i wymaga samodzielnego złożenia według załączonej instrukcji. Wszystkie elementy wykonane są z najwyższej jakości materiałów i starannie wykończone. Okazała mapa na ścianę sprawdzi się również w biurze oraz punkcie usługowym, między innymi salonie fryzjerskim lub kosmetycznym. Mapa to idealny pomysł na prezent dla bliskich osób, które rozpoczęły nowy etap w życiu.
Ozdoby ścienne wykonane z drewna mają wiele zalet, gdyż doskonale komponują się z innymi elementami wykonanymi z metalu bądź plastiku, są bardzo trwałe i ponadczasowe. Drewniane elementy poddawane są dokładnej impregnacji, aby przez długi okres czasu zachowały się w nienaruszony stanie.
Mapę można zamówić w dowolnym wzorze i rozmiarze bezpośrednio ze strony internetowej danego sklepu. Wielu sprzedawców świadczy również usługi personalizacji i wykonania ozdoby według indywidualnego projektu klienta. Kupujący może określić kolor produktu, jego rozmiar oraz dodatkowe elementy.
Mapę można z łatwością zamontować a w razie potrzeby również ściągnąć bez uszkodzenia ściany. Każdy element można przymocować przy pomocy haczyków bądź odpowiednich kawałków taśmy piankowej.
Mapa świata wykonana z wysokiej jakości materiałów to dekoracja ponadczasowa, która nieustannie będzie zachwycać właścicieli.

LOSOKAWOOD